Get Adobe Flash player
СПОРТНИ СЪБИТИЯ
ДЖАКПОТИ
ЗАВЪРШИЛИ СРЕЩИ
Активни срещи
Предстоящи 24 часа
Подреди по първенство дата/час номер
24.08.2016: активен от 08:00 до 00:00ч. - срещи с атрактивни коефициенти
24.08.2016
Час П-во М Среща 1 X 2 Още  
18:59 Португалия Португалия - Първа дивизия 604 Порто Б - Олянензе 1.67 3.17 4.89 +17
18:59 Русия Русия - Купа 1206 Енергомаш Белгород - Кубан Краснодар 1.92 3.31 3.36 +17
18:59 Полша Полша - Първа лига 584 Сандеця НС - Гурник Забже 2.99 2.94 2.24 +16
18:59 Португалия Португалия - Първа дивизия 596 Жил Висенте - Академико Висеу 2.52 2.74 2.79 +17
19:00 Норвегия Норвегия - Първа дивизия 577 Йерв - Ул/Киса 1.34 4.42 6.80 +62
19:00 Норвегия Норвегия - Първа дивизия 578 Кристиансунд - Конгсвингер 1.74 3.44 3.94 +63
19:00 Полша Полша - Първа лига 582 Подбешкидзе ББ - Хойничанка Хойнице 1.83 3.28 3.72 +51
19:00 Германия Аматьори Германия - Байернлига Юг 563 ТСВ Котерн - ФК Пипинсрийд 1.78 3.32 2.74 +9
19:00 Дания Аматьори Данмарксериен - гр.3 1937 Б 1913 Одензе - Таруп-Пааруп ИФ 2.13 3.24 2.22
19:00 Полша Полша - Втора лига 493 Радомяк Радом - Блекитни С.С. 1.93 2.83 2.79 +22
19:00 Полша Полша - Втора лига 586 Гриф Вейхерово - Полония Битом 2.53 2.75 2.12 +22
19:00 Словакия Словакия - Лига 2 запад 1961 Нитра - Свати Жур 1.22 4.00 6.15 +22
19:00 Швеция Швеция - Купа, Квалификационен кръг 1940 Никьопинг БИС - АФК Юнайтед 3.40 3.08 1.64 +8
19:00 Швеция Швеция - Купа, Квалификационен кръг 1941 ИФК Лулео - АИК Стокхолм 8.50 4.64 1.11 +8
19:00 Международни Хокей на лед - Шампионска лига, гр. 8 2509 ТПС Турку ХК - Льоренскуг ИК 1.15 5.30 5.85 +43
19:00 УТА Тенис - УТА - Ню Хевън, САЩ 2305 Йохана Ларсон - Шелби Роджърс 1.49 - 1.76 +18
19:00 Международни Плажен Волейбол - Гранд Шлем, Лонг Бийч 2016, жени 3748 С. Ван Гестел/Ян. Ван дер Влист - Ч. Ксуе/Н. Танг !1.42 - !1.90 +23
19:00 Международни Плажен Волейбол - Гранд Шлем, Лонг Бийч 2016, жени 3749 Т. Хуберли/Н. Бетшарт - Ф. Алвес/Ж. Алвес !1.72 - !1.52
19:00 Португалия Португалия - Първа дивизия 601 Визела - Бенфика Б 1.45 3.86 5.77 +13
19:00 Полша Полша - Купа 294 Пяст Гливице - Лехия Гданск 3.04 3.10 2.14 +16
19:00 Норвегия Норвегия - Първа дивизия 576 Стрьомен - КФУМ Осло 1.56 3.72 4.74 +17
19:00 Международни клубни Шампионска лига Азия, финален рунд 507 Ал Джаиш (Кат.) - Ал Насър СК Дубай (ОАЕ) 2.09 2.99 3.26 +17
19:00 Русия Русия - Купа 668 Черноморец Н. - Факел Воронеж 3.72 3.35 1.81 +16
19:01 Полша Полша - Първа лига 591 Медз Легница - Вигри Сувалки 2.03 2.94 3.48 +17
19:01 Латвия Латвия - Висша лига 940 Ригас Футбол Школа - Спартакс Юрмала 3.15 3.10 2.08 +16
19:20 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2421 Алесандро Джанеси - Рамкумар Раманатан 2.05 - 1.34 +17
19:20 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2427 Карен Качанов - Мирза Башич 1.28 - 2.20 +16
19:20 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2428 Адриан Менендес-Масейра - Аслан Карацев 1.50 - 1.75 +17
19:20 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2348 Кристина Кучова - Сашиа Викери 1.46 - 1.83 +18
19:20 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2379 Алисън Ван Уитванк - Ала Кудрявцева 1.54 - 1.70 +17
19:30 Португалия Португалия - Първа дивизия 597 Спортинг Ковиля - Сп. Брага Б 1.66 3.16 5.00 +60
19:30 Дания Аматьори Данмарксериен - гр.1 1938 Каструп БК - Тааструп ФК 2.72 3.26 1.80 +10
19:30 Швеция Швеция - Купа, Квалификационен кръг 1942 Карлстад БК - Йоребро СК 7.10 4.65 1.14 +8
19:30 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2424 Кристиан Харисън - Люк Савил 1.29 - 2.18 +17
19:30 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2383 Грейс Мин - Джулия Босеруп 1.83 - 1.46 +18
19:35 САЩ МЛБ 3193 Питсбърг Пайрътс - Хюстън Астрос !1.72 - !2.05 +13
19:40 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2352 Кай-Чен Чанг - Луси Храдецка 2.05 - 1.34 +17
19:45 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2371 Александра Панова - Сюзан Челик 1.55 - 1.70 +17
20:00 Норвегия Норвегия - Първа дивизия 579 Фредрикстад - Осане 1.74 3.44 3.94 +63
20:00 Норвегия Норвегия - Първа дивизия 580 Ранхайм - Санднес Улф 2.31 3.20 2.67 +63
20:00 Полша Полша - Първа лига 583 Погон Сиидлце - МКС Клучборк 2.19 3.04 2.99 +51
20:00 Полша Полша - Първа лига 587 Висла Пулави - Чробри Глогов 2.17 3.00 3.06 +51
20:00 Полша Полша - Първа лига 589 Знич Прушков - Стомил Олщин 2.33 3.05 2.76 +51
20:00 Полша Полша - Първа лига 595 ГКС Тихи - Олимпия Грудж. 2.18 3.00 3.04 +51
20:00 Португалия Португалия - Първа дивизия 600 Фамаликао - Спортинг Б 1.58 3.50 4.92 +61
20:00 Швейцария Швейцария - Първа дивизия 609 Сервет Женева - ФК Льо Монт ЛС 1.79 3.08 3.05 +63
20:00 Норвегия Норвегия - Втора дивизия, група 4 102 Тьонсберг - Фрам Ларвик 3.48 3.52 1.52 +22
20:00 Унгария Унгария - Втора лига 1158 Шиофок - Дороги 1.89 3.02 2.70 +22
20:00 Унгария Унгария - Втора лига 1159 Чаквар ТК - Будайорш 1.67 3.02 3.32 +22
20:00 Унгария Унгария - Втора лига 1160 Залаегерсег - Цеглед 1.47 3.28 4.08 +22
20:00 Швеция Швеция - Купа, Квалификационен кръг 1943 ИФ Бромапойкарна - ИК Фрей 2.03 2.87 2.56 +8
20:00 Швеция Швеция - Купа, Квалификационен кръг 1944 Сирианска Ботш. - Асириска ФФ 2.77 3.04 1.85 +8
20:00 Швеция Швеция - Купа, Квалификационен кръг 1945 Ванерсборг ФК - Йоншьопинг С. 5.55 4.20 1.23 +8
20:00 Швеция Швеция - Купа, Квалификационен кръг 1946 Еншеде ИК - ИК Сириус 6.50 4.10 1.20 +8
20:00 УТА Тенис - УТА - Ню Хевън, САЩ, двойки 2385 Т. Бабош/Я. Шведова - А. Грьонефелд/К. Пешке 1.27 - 2.15 +2
20:15 УТА Тенис - УТА - Ню Хевън, САЩ 2330 Ана Конюх - Роберта Винчи 1.60 - 1.65 +17
20:30 ЮАР ЮАР - Премиер лига 296 Платинум Старс - Суперспорт Юн. 2.30 2.78 2.47 +67
20:30 ЮАР ЮАР - Премиер лига 303 Блум. Селтик - Марицбург Юн. 1.93 2.81 3.06 +67
20:30 ЮАР ЮАР - Премиер лига 306 Орландо Пайрътс - Голдън Ероуз 1.55 3.02 4.46 +66
20:30 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2430 Джоуз Статам - Дук Хий Лий 2.05 - 1.33 +17
20:30 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2431 Винсент Мийо - Матиас Бурже 1.26 - 2.25 +17
20:30 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2380 Елисавета Куличкова - Тейлър Таузенд 1.51 - 1.74 +18
20:35 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2422 Дмитри Попко - Хироки Мория 1.62 - 1.62 +17
20:35 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2423 Джон-Патрик Смит - Тобиас Камке 1.76 - 1.49 +17
20:35 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2432 Енрике Лопес-Перес - Марко Трунгелити 2.25 - 1.27 +17
20:35 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2384 Анастасия Пивоварова - Дженифър Брейди 2.40 - 1.22 +17
20:40 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2340 Паула Кристина Гонсалвеш - Арина Родионова 1.71 - 1.53 +18
20:40 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2350 Полина Лейкина - Олга Савчук 2.05 - 1.33 +17
20:40 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2365 Марина Еракович - Яфан Уанг 1.35 - 2.03 +18
20:40 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2376 Валерия Стракова - Дина Пфиценмайер 1.61 - 1.64 +17
20:40 Международни Плажен Волейбол - Гранд Шлем, Лонг Бийч 2016 3740 М. Кадзиола/Я. Шаланкиевич - М. Плавинс/Х. Регза !1.62 - !1.62
20:40 Международни Плажен Волейбол - Гранд Шлем, Лонг Бийч 2016, жени 3750 А. Галей/Г. Клуг - С. Рос/Л. Карисо !1.57 - !1.66
21:00 Полша Полша - Втора лига 588 МКП Котвица Колобжег - Енергетик Ров Рибник 1.86 2.82 2.96 +22
21:00 Швеция Швеция - Купа, Квалификационен кръг 1947 Таби ФК - Далкурд ФФ 6.35 5.20 1.13 +8
21:00 Швеция Швеция - Купа, Квалификационен кръг 1948 Вестерос СК - ИФК Норкьопинг 6.95 4.48 1.16 +8
21:00 Швейцария Швейцария - Трета лига 1952 БСК Олд Бойс - Базел 2 2.38 3.25 1.99 +18
21:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2369 Жил Белен Тейхман - Ксиниун Хан 2.10 - 1.31 +16
21:10 САЩ МЛБ 3194 Милуоки Брюърс - Колорадо Рокис !1.88 !5.75 !1.90 +13
21:15 Перу Перу - Примера Дивисион, група Б 593 Деп. Сан Мартин - ФК Аякучо 1.62 3.36 4.88 +61
21:15 УТА Тенис - УТА - Ню Хевън, САЩ, двойки 2335 К. Бертенс/Й. Ларсон - А.Клепач/К.Среботник 1.60 - 1.60
21:30 УТА Тенис - УТА - Ню Хевън, САЩ 2306 Каролин Гарсия - Кирстен Флипкенс 1.25 - 2.30 +17
21:30 Международни Плажен Волейбол - Гранд Шлем, Лонг Бийч 2016 3747 Дж. Ердман/Б. Пониевац - Т. Бакхаус/Щ. Виндшайф !1.39 - !1.95 +19
21:30 Международни Плажен Волейбол - Гранд Шлем, Лонг Бийч 2016, жени 3751 Б. Херманова/М. Слукова - Е. Сирцева/А. Ширяева !1.28 - !2.20
21:45 Международни клубни Международни клубни - Шампионска лига, квал. 269 Залцбург (Авс.) - Динамо Загреб (Хър.) 1.75 3.05 3.32 +69
21:45 Международни клубни Международни клубни - Шампионска лига, квал. 271 Ростов (Рус.) - Аякс Амстердам (Хол.) 2.20 2.80 2.55 +70
21:45 Международни клубни Международни клубни - Шампионска лига, квал. 272 Апоел Никозия (Кип.) - ФК Копенхаген (Дан.) 2.30 2.80 2.43 +70
21:45 Международни клубни Международни клубни - Шампионска лига, квал. 273 М'гладбах (Гер.) - Йънг Бойс (Швц.) 1.36 3.75 5.00 +69
21:45 Международни клубни Международни клубни - Шампионска лига, квал. 1962 Манчестър Сити (Анг.) - Стяуа Букурещ (Рум.) 1.10 5.10 10.50 +68
21:45 Англия Англия - Купа на Лигата 502 Акрингтън - Бърнли 5.20 3.66 1.60 +71
21:45 Англия Англия - Купа на Лигата 503 Съндърланд - Шросбъри Таун 1.28 4.64 8.30 +71
21:45 Англия Англия - Купа на Лигата 504 Фулъм - Мидълзбро 3.54 3.32 1.98 +72
21:45 Англия Англия - Купа на Лигата 505 Моркамб - Борнемут 7.95 4.70 1.30 +71
21:45 Англия Аматьори Англия - Национална лига Север 553 Дарлингтън 1883 - Чорли 1.87 3.06 2.94 +49
21:45 Англия Аматьори Англия - Истмиън Премиер лига 559 Ледърхед ФК - Уортинг ФК 1.88 3.08 2.69 +9
21:45 Англия Аматьори Англия - Северна Премиер лига 560 Корби Таун - Стафорд Рейнджърс 1.82 3.16 2.75 +9
21:45 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2433 Даниел Нгуен - Амир Вайнтрауб 1.47 - 1.80 +18
21:50 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2434 Констант Лестиен - Аксел Михон 1.53 - 1.71 +17
21:50 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2372 Юлия Глушко - Михару Иманиши 1.19 - 2.55 +17
21:55 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2435 Мариуш Копил - Го Соеда 1.62 - 1.62 +17
21:55 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2438 Пере Риба - Джорди Сампер-Монтана 1.41 - 1.90 +18
21:55 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2439 Рейли Опелка - Едуард Роже-Васлен 1.57 - 1.66 +16
21:55 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2332 Юксуан Зен - Софи Чанг 1.36 - 2.00 +18
21:55 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2354 Яна Цепелова - Марина Заневска 1.24 - 2.35 +17
21:55 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2366 Кристина Миту - Барбара Хаас 1.60 - 1.65 +17
21:55 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2373 Шеразад Реи - Паула Кания 1.62 - 1.62 +17
22:00 АТП Тенис - АТП - Уинстън Салем, САЩ 2359 Бьорн Фратанджело - Джон Милман 2.05 - 1.34 +17
22:00 АТП Тенис - АТП - Уинстън Салем, САЩ 2362 Диего Себастиан Шварцман - Йен-Хсун Лу 2.15 - 1.30 +17
22:00 АТП Тенис - АТП - Уинстън Салем, САЩ 2386 Ришар Гаске - Стефан Робер 1.11 - 3.00 +17
22:30 Международни клубни Международни клубни - КАФ Купа на конфедерациите, 1150 АКМ Маракеш (Мар.) - Ал Ахли Триполи (Либ.) 1.49 3.30 4.28 +18
22:35 САЩ МЛБ 3195 Оуклънд Атлетикс - Кливланд Индиънс !2.15 - !1.67 +13
22:40 САЩ МЛБ 3196 Сан Диего Падрес - Чикаго Къбс !3.10 - !1.34
22:40 САЩ МЛБ 3197 Сиатъл Маринърс - Ню Йорк Янкис !1.84 - !1.90 +13
23:00 Международни клубни Копа Судамерикана 429 Реал Гарсиласо (Перу) - Палестино (Чили) 2.01 3.10 3.72 +64
23:05 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2349 Никол Френкел - Ипек Сойлу 2.45 - 1.21 +17
23:05 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2356 Миса Егучи - Миртил Георгес 1.13 - 2.85 +17
23:10 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2327 Секоу Бангура - Гонсало Лама 1.20 - 2.50 +17
23:10 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2440 Миша Зверев - Андрей Голубьов 1.19 - 2.55 +17
23:10 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2441 Денис Новак - Тиемо де Бакер 1.75 - 1.50 +17
23:10 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2367 Антония Лотнер - Амра Садикович 1.70 - 1.54 +18
23:10 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2381 Лесли Керхове - Изабела Шиникова 1.95 - 1.38 +18
23:10 Международни Плажен Волейбол - Гранд Шлем, Лонг Бийч 2016 3746 Олег Стояновский/Ар. Ярзуткин - Ал. Рангиери/М. Каминати !1.62 - !1.62
23:15 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2346 Тереза Мърдежа - Тара Мур 1.90 - 1.42 +18
23:15 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2370 Су Жеонг Жанг - Лора Робсън 2.35 - 1.23 +17
23:15 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2374 Каролин Доулхайд - Мелани Уден 2.05 - 1.34 +17
23:15 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2377 Татяна Мария - Джесика Малечкова 1.33 - 2.05 +17
23:20 АТП Тенис - АТП - Уинстън Салем, САЩ 2313 Андрей Кузнецов - Иржи Весели 1.76 - 1.49 +16
23:20 АТП Тенис - АТП - Уинстън Салем, САЩ, двойки 2301 Г. Гарсия-Лопес/Х. Континен - Дж. Ерлих/С. Гонзалес 1.65 - 1.53 +57
23:30 Перу Перу - Примера Дивисион, група Б 594 Комерсиантес Ун. - Университарио 1.53 3.62 5.20 +61
25.08.2016
Час П-во М Среща 1 X 2 Още  
00:00 САЩ САЩ - Трета лига 1412 ФК Торонто 2 - Ню Йорк РБ 2 5.15 3.82 1.33 +22
00:00 АТП Тенис - АТП - Уинстън Салем, САЩ 2320 Пабло Куевас - Пабло Карено-Буста 1.32 - 2.10 +17
00:00 Международни Плажен Волейбол - Гранд Шлем, Лонг Бийч 2016 3741 Б. Лосиак/П. Кантор - М. Брил/К. Кужавяк !1.21 - !2.45
00:00 Международни Плажен Волейбол - Гранд Шлем, Лонг Бийч 2016 3742 Гр. О`Горман/С. Педлоу - С. Слик/М. Бурик !1.28 - !2.20
01:15 Международни клубни Копа Судамерикана 433 Серо Портеньо (Пар.) - Реал Потоси (Бол.) 1.16 4.72 12.50 +63
01:15 Международни клубни Копа Судамерикана 478 Боливар (Бол.) - Атлетико Н. Мед. (Кол.) 2.23 3.02 3.20 +65
01:30 Бразилия Бразилия - Купа 616 Сантош - Вашку Да Гама РЖ 1.51 3.84 6.05 +23
01:30 Бразилия Бразилия - Купа 617 Атл. Паранаензе - Гремио РС 2.39 2.99 2.96 +22
02:00 САЩ САЩ - Трета лига 1413 ФК Синсинати - Рочестър Р. Р. 1.79 2.91 3.22 +22
02:00 Боливия Боливия - Висша Лига, Апертура 1755 Унив. де Сукре - Х. Уилстерман 2.17 3.00 2.40 +57
02:00 Колумбия Колумбия - Висша лига 115 Алианса П. - ФК Чико 1.76 2.79 3.10 +8
02:00 САЩ САЩ - Втора лига 647 Отава Фюри - Маями ФК 2.14 2.88 2.59 +53
02:00 АТП Тенис - АТП - Уинстън Салем, САЩ 2311 Маркос Багдатис - Роберто Баутиста-Агут 1.95 - 1.38 +17
02:00 АТП Тенис - АТП - Уинстън Салем, САЩ 2317 Фернандо Вердаско - Стив Джонсън 1.90 - 1.41 +17
02:00 УТА Тенис - УТА - Ню Хевън, САЩ 2333 Петра Квитова - Южини Бушар 1.30 - 2.15 +17
02:00 Международни Плажен Волейбол - Гранд Шлем, Лонг Бийч 2016 3743 А. Филхо/В. Фелипе - Д. Кокелкорен/Т. Ван Вале !1.21 - !2.45
02:05 САЩ МЛБ 3198 Вашингтон Нейшънълс - Балтимор Ориолс !1.61 !5.90 !2.28 +13
02:07 САЩ МЛБ 3199 Торонто Блу Джейс - ЛАА Ейнджълс !1.56 - !2.35 +13
02:10 САЩ МЛБ 3200 Синсинати Редс - Тексас Рейнджърс !2.45 - !1.52 +13
02:10 САЩ МЛБ 3201 Маями Мерлинс - Канзас Сити Роялс !1.42 - !2.75 +13
02:10 САЩ МЛБ 3202 Тампа Бей Рейс - Бостън Ред Сокс !2.26 !5.65 !1.64 +13
02:30 САЩ САЩ - Висша Лига 467 Орландо Сити ФК - Торонто ФК 2.32 3.42 2.73 +69
02:30 САЩ САЩ - Висша Лига 468 Кълъмбъс Крю - Филаделфия Юн. 1.78 3.80 3.80 +69
02:30 САЩ САЩ - Висша Лига 469 Монреал Импакт - Ди Си Юнайтед 1.82 3.50 3.90 +69
03:00 Международни клубни Международни клубни - ШЛ Сев. Америка, гр. 4 938 Дон Боско (Хаити) - КД Арабе Унидо (Пан.) 5.45 3.82 1.31 +23
03:00 Мексико Мексико - Купа, Апертура,гр. 4 287 Алебрихес Де Оаксака - Морелия 2.47 2.96 2.14 +62
03:00 Международни Плажен Волейбол - Гранд Шлем, Лонг Бийч 2016 3744 Я. Вирген/Л. Онтиверос - Т. Борн/Дж. Хайден !1.68 - !1.56 +67
03:00 Международни Плажен Волейбол - Гранд Шлем, Лонг Бийч 2016 3745 К. Уилън/М. Плантинга - Ф. Хумана-Паредес/К. Редман !1.62 - !1.62
03:10 САЩ МЛБ 3203 Минесота Туинс - Детройт Тайгърс !1.87 !6.05 !1.88 +11
03:10 САЩ МЛБ 3204 Чикаго Уайт Сокс - Филаделфия Филис !1.83 - !1.92 +11
03:15 Боливия Боливия - Висша Лига, Апертура 1752 Ориенте Петролеро - Гуабира 1.34 3.62 5.30 +56
03:15 САЩ МЛБ 3205 Сейнт Луис Кардиналс - Ню Йорк Метс !1.85 - !1.90 +13
03:20 АТП Тенис - АТП - Уинстън Салем, САЩ 2316 Сам Куери - Виктор Троицки 1.31 - 2.10 +16
03:20 АТП Тенис - АТП - Уинстън Салем, САЩ, двойки 2323 А. Кузнецов/С. Роберт - М. Павич/М. Венус 2.40 - 1.19 +13
03:30 САЩ САЩ - Висша Лига 213 Чикаго Файър - ЛА Галакси 2.15 2.84 2.31 +8
03:45 Международни клубни Копа Судамерикана 151 Фигейрензе СК (Бра.) - Фламенго РЖ (Бра.) 3.14 3.06 2.24 +65
03:45 Международни клубни Копа Судамерикана 153 Естудиантес (Арж.) - Белграно (Арж.) 1.79 3.10 4.78 +63
03:45 Международни клубни Копа Судамерикана 479 Индеп. Меделин (Кол.) - Спортиво Лукеньо (Пар.) 1.39 3.82 7.15 +64
03:45 Международни клубни Копа Судамерикана 481 Санта Круз ПЕ (Бра.) - Спорт Ресифе (Бра.) 2.73 3.02 2.54 +65
03:45 Бразилия Бразилия - Купа 614 Атл. Минейро - Понте Прета СП 1.62 3.70 4.92 +23
03:45 Бразилия Бразилия - Купа 625 Сао Пауло - Жувентуд РС 1.28 4.78 9.95 +23
04:00 САЩ САЩ - Висша Лига 211 Хюстън Динамо - Сиатъл Саундърс 2.04 2.81 2.47 +8
04:00 САЩ САЩ - Трета лига 302 Колорадо Спрингс - Енерджи ФК 2.14 2.97 2.46 +22
04:00 Колумбия Колумбия - Купа Постобон, Финален рунд 637 Депортиво Кали - Депортес Толима 2.06 2.84 2.69 +62
04:30 Мексико Мексико - Купа, Апертура,гр. 5 291 Минерос Де Закатекас - Америка 3.10 3.10 1.77 +62
04:30 Мексико Мексико - Купа, Апертура,гр. 7 292 ФК Хуарес - Сантос Лагуна 2.41 2.83 2.26 +62
04:40 САЩ МЛБ 3206 Аризона Даймъндбекс - Атланта Брейвс !1.74 !5.80 !2.07 +13
05:00 Международни клубни Международни клубни - ШЛ Сев. Америка, гр. 8 939 Реал Естели (Ник.) - ФК Далас (САЩ) 3.24 3.08 1.73 +23
05:00 Мексико Мексико - Купа, Апертура,гр. 2 293 Чивас Гуадал. - Тапачула 1.33 3.48 5.80 +61
05:10 САЩ МЛБ 3207 ЛА Доджърс - Сан Франциско Джайънтс !1.69 - !2.10 +13
05:30 САЩ САЩ - Висша Лига 470 Сан Хосе - Ню Ингланд Р. 1.74 3.56 4.28 +69
05:30 САЩ САЩ - Трета лига 304 Ориндж Каунти Блус ФК - Сакраменто Р. ФК 2.45 3.10 2.09 +22
12:50 Ръгби лийг XIII Ръгби лийг - НРЛ 3000 Кантбъри Булдогс - Н. К. Каубойс !1.94 !15.50 !1.54 +10
13:00 Япония Япония - Джей лига 2 691 Конс. Сапоро - Роасо Кумамото 1.38 3.36 5.40 +54
14:30 Сингапур Сингапур - Висша лига 648 Гейланг Интернешънъл - Бейлстийр Халса 1.65 3.30 3.34 +56
15:00 Русия Хокей на лед - Русия - КХЛ 2519 ХК Металург Нов. - ХК Югра Ханти М. 2.09 3.32 2.22 +53
15:00 Международни Плажен Футбол - Европейска лига, див. A, супер фин 3692 [н] Беларус - Украйна !2.13 !4.20 !1.92
15:30 Русия Хокей на лед - Русия - КХЛ 2526 ХК Сибир Н'cибирск - ХК Барис Астана 1.67 3.56 2.85 +53
15:50 Чалънджър (мъже) Тенис - Манербио, Италия 2387 Филип Крайнович - Адриян Унгур 1.32 - 2.10 +19
16:00 Русия Русия - Под 21 год. 446 Криля Советов Мл - ФК Уфа Мл 1.97 3.08 2.51 +23
16:00 Русия Хокей на лед - Русия - КХЛ 2523 ХК Авангард Омск - ХК Автомобилист 1.50 3.62 3.48 +53
16:15 Международни Плажен Футбол - Европейска лига, див. A, супер фин 3693 [н] Португалия - Швейцария !1.42 !5.50 !2.90 +1
16:30 Русия Русия - Втора дивизия, Запад 141 Строгино - Солярис 2.13 2.91 2.40 +9
17:00 АТП Тенис - АТП - Уинстън Салем, САЩ, двойки 2322 Р. Линдстед/А. Куреши - М. Драганя/Д. Инглот 1.60 - 1.60 +18
17:00 АТП Тенис - АТП - Уинстън Салем, САЩ, двойки 2324 Л. Кубот/Н. Зимонич - А. Бегеман/Л. Паеш 1.39 - 1.86
17:00 УТА Тенис - УТА - Ню Хевън, САЩ, двойки 2331 К. Бондаренко/Ч. Чуанг - С.В.Хсие/А.Петкович 1.67 - 1.52
17:00 УТА Тенис - УТА - Ню Хевън, САЩ 2412 Елина Свитолина - Елена Веснина 1.49 - 1.76 +18
18:00 Русия Русия - Втора дивизия, Запад 157 Спартак Кострома - Домодедово 1.41 3.38 4.46 +9
18:00 Русия Хокей на лед - Русия - КХЛ 2527 ХК Лада Толиати - ХК Слован Бр. 2.41 3.32 1.95 +54
18:00 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2345 Алехандро Гонзалес - Алберт Монтанес 1.74 - 1.51 +17
18:00 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2347 Лоренцо Джустино - Ди Ву 1.76 - 1.49 +18
18:00 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2351 Александър Саркисян - Куентин Халис 1.87 - 1.43 +18
18:00 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2353 Мартон Фушовиц - Максимо Гонзалес 1.35 - 2.03 +17
18:00 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2355 Хенри Лааксонен - Ласло Джере 1.43 - 1.87 +18
18:00 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2357 Томас Фабиано - Яник Ройтер 1.26 - 2.25 +17
18:00 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2358 Тристан Ламасин - Марко Киудинели 1.83 - 1.46 +18
18:00 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2363 Мичъл Крюгер - Сакет Минени 1.72 - 1.52 +16
18:00 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2392 Матю Бартън - Ян Сатрал 1.39 - 1.95 +18
18:00 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2393 Олександр Недовиесов - Дариан Кинг 1.65 - 1.60 +17
18:00 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2395 Йозеф Ковалик - Марко Тепавач 1.66 - 1.57 +17
18:00 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2396 Юрген Мелцер - Гуидо Андреоци 1.26 - 2.25 +17
18:00 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2397 Даниел Брандс - Франк Данчевич 1.78 - 1.48 +16
18:00 АТП Тенис - АТП - Открито първенство на САЩ, квал. 2398 Тим Смичек - Гилерме Клезар 1.32 - 2.10 +17
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2308 Виктория Томова - Екатерина Александрова 1.93 - 1.40 +18
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2309 Шуко Аояма - Елица Костова 1.90 - 1.41 +18
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2310 Сесил Каратанчева - Елизе Мертенс 1.80 - 1.47 +18
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2334 Риса Озаки - На-Лае Хан 1.20 - 2.50 +17
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2337 Каи Лин Джан - Кристи Ан 1.43 - 1.87 +18
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2338 Монсерат Гонзалес - Ивана Йорович 2.35 - 1.23 +17
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2341 Фангжу Лиу - Рихел Хогенкамп 1.72 - 1.52 +18
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2342 Манди Минела - Арина Сабаленка 1.48 - 1.78 +18
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2343 Ери Хозуми - Аманда Анисимова 1.60 - 1.65 +17
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2400 Ася Мохамед - Синди Бургер 1.37 - 1.97 +18
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2401 Йована Якшич - Надя Подороска 1.85 - 1.44 +18
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2402 Ана Богдан - Ясален Бонавентур 1.25 - 2.30 +17
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2407 Амандине Хесе - Франсоаз Абанда 1.93 - 1.40 +18
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2408 Кристина Плишкова - Александра Крунич 1.66 - 1.57 +17
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2409 Дона Векич - Ализе Лим 1.19 - 2.55 +17
18:00 УТА Тенис - УТА - Открито първенство на САЩ, квал. 2414 Ан Софи Места - Джесика Пегула 1.87 - 1.43 +18
18:30 Русия Русия - Втора дивизия, Запад 209 Псков-747 - Динамо С.Петерб 3.70 3.02 1.59 +9
18:30 Русия Русия - Втора дивизия, Център 277 Динамо Брянск - Арсенал - 2 1.50 3.16 4.05 +9
18:30 Русия Русия - Втора дивизия, Център 297 Авангард Курск - Орел 1.43 3.22 4.54 +9
18:30 Финландия Финландия - Втора дивизия, гр. A 649 Лахти Акад. - ФК Ваякоски 1.60 3.68 3.00 +22
18:45 Международни Плажен Футбол - Европейска лига, див. A, супер фин 3694 [н] Русия - Италия !1.63 !5.05 !2.39 +1
18:50 Саудитска Арабия Саудитска Арабия - Купа на принца 305 Хаджър - Дамк 2.04 3.08 2.52 +9
19:00 Международни Международни - Приятелски срещи 690 Катар - Тайланд 1.58 3.18 3.80 +57
19:00 Русия Русия - Втора дивизия, Център 298 Сатурн - Чертаново 1.46 3.16 4.38 +9
19:00 Швеция Швеция - Купа, Квалификационен кръг 531 Торн ИФ - Варберг БоИС 3.02 3.36 1.66
19:00 Русия Хокей на лед - Русия - КХЛ 2521 ХК Ак Барс Казан - ХК Нефтехимик Н. 1.58 3.45 3.24 +52
19:00 Русия Хокей на лед - Русия - КХЛ 2525 ХК Торпедо Н.Н. - ХК Динамо Рига 1.40 3.84 3.94 +53
Един и същи код може да бъде използван за различни срещи в различни дни от седмицата. Преди да заложите, проверете внимателно срещите и съответните им кодове в сайта.
Срещите се подреждат в програмата хронологично по начален час. При промяна в часа и/или датата на даден мач той запазва своя номер, но променя позицията си в подредбата на програмата.
Приключилите срещи могат да бъдат намерени в раздел Резултати.
 
Печалби се изплащат само на база информацията публикувана в поле 'РЕЗ'.
Печалбите на участниците се изчисляват на база коефициентите, валидни в момента на приемане на залога и отпечатани на квитанцията за потвърждение на залог.

 
- Номер на срещата   M - Минимално участие   ОЩЕ - Други залози
Печ. знак - Печеливш знак   ! - Залага се с код   - Среща, която не се комбинира!
[н] - Неутрален терен   (+) - Резултат с продължения
Get Adobe Flash player