Еврофутбол: Новини

•     Водещи новини
  •     Архив новини
  • ЦСКА-София ще победи Ботев Пловдив за Купата на България

The Last of usЕврофутбол счита, че ЦСКА-София ще победи Ботев Пловдив в срещата-реванш от полуфиналите от турнира за Купата на България, който е на 24.04.2019 г. от 19.00 часа на "Българска армия". Вижте и други интересни срещи от купите на Германия, Чехия, Италия, както от първенствата на Украйна, Испания и Англия.

23.04.2019 г.

Радина Борисова с бронз при девойките от G1 на София по таекуондо

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол - Радина Борисова, спечели бронзов медал от 5-о издание на международния турнир по таекуондо G1 Sofia Open, който се проведе през уикенда в столичната зала "Асикс Арена". Георги Цурев и Василики Кадоглу със сребро от отборния шампионат по плуване.

22.04.2019 г.

Димитър Исаев е 8-ми в шампионата по скокове във вода на Украйна

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Димитър Исаев се класира на 8-о място на 1-метров трамплин на Открития шампионат по скокове във вода на Украйна. Друг Спортен талант на Еврофутбол, но в тениса – Гергана Топалова, достигна до 1/8-финалите на тенис турнира в Обидош (Португалия) с награден фонд 25 хиляди долара.

18.04.2019 г.

Интервюта с новите Спортни таланти на Еврофутбол - част III

The Last of usТрета част на Спортните ни таланти. Сега ще се представят Тиана Темелкова, Калоян Бинев и Даниела Кадева.

Новини от Еврофутбол

The Last of usЖител на Нови Пазар е първенецът по печалба от футболни залози, след като в неделя грабна 12 868,37 лева с 50 лева залог на седем мача от Франция, Италия, Турция, Израел, Гърция, Русия и Белгия.

16.04.2019 г.

Спортният талант Светлозар Николов с норматив за Световното

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Светлозар Николов покри норматив за Световното първенство по плуване, което ще се проведе от 12 до 18 юли в Куанджу, Южна Корея. Христо Христов е 11-ти на Европейското по вдигане на тежести в Батуми. Друг Спортен талант на Еврофутбол – Иван Банчев, се класира на 58-мо място на европейското Гран при за мъже и жени по стрелба с лък. Константин Василев зае 6-то място в кроса "Сунгурларска долина".