Еврофутбол: Новини

•     Водещи новини
  •     Архив новини
  • Германия vs. Полша може да донесе изненади

The Last of usНа 16-и юни 12 от участниците на Еврофутбол ще присъстват на един от сблъсъците от груповата фаза на предстоящото Евро`2016, който вещае изненади за феновете на Цар Футбол. Щастливците ще викат за Германия (според предварително допитване), която излиза срещу Полша в двубой от Група С на турнира.

25.05.2016 г.

Ангел Кодинов спечели квота за Олимпиадата в Рио де Жанейро

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол – Ангел Кодинов, грабна квота за Олимпийските игри в Рио де Жанейро в дисциплината 1000 метра едноместно кану. Това стана факт, след като 18-годишният пловдивчанин зае 3-то място във финала на дисциплината, а победителят – Леонид Карп от Румъния триумфира и в още една олимпийска гонка – тази в двуместното кану заедно с Стефан Андрей Страт.

20.05.2016 г.

Евро`2016: Супер Виктор и футбол с дъх на френско шампанско

The Last of usПредстоящото Европейско първенство, което ще се проведе във Франция от 10 юни до 10 юли вече влезе в умовете и сърцата на феновете на Цар Футбол, а Еврофутбол "подпали" допълнително емоциите с изпращането на 12 от участниците си в Париж за мача Германия – Полша от груповата фаза.

Ангел Кодинов е трети на Световната купа в Дуисбург

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол – Ангел Кодинов, спечели бронзов медал от Световната купа в Дуисбург в олимпийската дисциплина на 1000 метра едноместно кану. 18-годишният пловдивчанин финишира за 04:01.069 мин, а преди него се нареди румънецът Леонид Карп и италианецът Карло Такини.

19.05.2016 г.

Участниците прогнозират...

The Last of usИнтервюта с участниците Александър Андреев от Кърджали и Георги Златков от Стара Загора.

18.05.2016 г.

Ангел Кодинов се класира за финала на Световната купа в Дуисбург

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол – Ангел Кодинов, се класира за финала на 1000 метра кану на Световната купа в Дуисбург, след като днес зае второ място във втора серия на дисциплината. В същото време друг Спортен талант на Еврофутбол – Кирил Милов, получи награда от кмета на София г-жа Йорданка Фандъкова за високи постижения в областта на спорта.