Еврофутбол: Новини

•     Водещи новини
  •     Архив новини
  • Елизабет Кирилова ще гребе във финал "С" на Световното по академично гребане

The Last of usЕлизабет Кирилова - Спортен талант на Еврофутбол и партньорката й на двойка скул Десислава Тодорова ще гребат на финал "С" на Световното първенство по академично гребане за младежи до 23 г. в Пловдив. В днешните репешажи Бети и Деси подобриха значително времето си от сериите, като преодоляха дистанцията от 2 км за 7:36.14- мин.

24.07.2015 г.

Емил Димитров изпусна победата на рали България

The Last of usТандемът Васил и Емил Димитрови изпусна да спечели рали България в клас RC5. В предпоследната отсечка братята спукаха гума на техния Ситроен, което им коства и първата позиция. Така те останаха на 7.41 минути след победителите в класа Владимир Сиврийски/Йордан Батаклиев.

21.07.2015 г.

Спортният талант Ивайло Иванов със злато от Европейската купа по джудо

The Last of usСтрахотен успех завоюва Спортният талант на Еврофутбол Ивайло Иванов, който грабна златния медал на Европейската купа по джудо в Зингелфинген (Германия). Иво бе безапелационен в категория до 81 килограма и след пет победи стъпи на най-високото място на почетната стълбица. Продължава призовото класиране на Спортния талант на Еврофутбол Здравко Тренев. 15-годишният състезател по конен спорт завоюва пет розетки и се нареди сред призьорите на Държавното първенство по обездка.

20.07.2015 г.

Постиженията на млади спортни надежди ще вдъхновяват столичани

The Last of usНа 17.07.2015 г. Еврофутбол откри фотоизложба за програма "Спортни таланти" със снимки на финансирани по инициативата състезатели. Паната с посланията на 12 от атлетите, подкрепени от букмейкърската къща за миналата 2014 година, ще бъдат изложени в градинката на "Кристал" до 16-ти август. Официалното откриване бе уважено от г-жа Кристина Белчева, експерт в Дирекция "Култура" на Столична община, управителят на българския букмейкър г-жа Екатерина Михайлова и ПР-ът на компанията – г-ца Елица Иванова.

17.07.2015 г.

Новини от Еврофутбол

The Last of usИзминалите дни направиха щастливи стотици участници на Еврофутбол, но несъмнено най-голям удар направи пазарджиклия, който взе 2 125 лева със залог от два лева за 1-3 място в една от съботните гонки. По 1 200 лева и 1 100 лева получиха двама от Добрич с прогноза за първи финиширал, а плевенчанин прибра 1 065 лева за Трио.

16.07.2015 г.

16 участници на Еврофутбол с големи печалби от загубата на Лудогорец

The Last of us16 участници на Еврофутбол следят отблизо подготовката и развитието на българския шампион Лудогорец и успешно предвидиха, че ще разградчани ще имат проблеми в първия мач от втория предварителен кръг на Шампионската лига срещу ФК Милсами. Всички познаха загубата на българите от молдовците с 0-1 на "Лудогорец арена".