• Нов букмейкърски пункт в Априлци

The Last of usВече три месеца в гр. Априлци, на ул. "Цанко Дюстабанов" №17, функционира най-новият букмейкърски пункт на Еврофутбол в планинското градче. Помещението е голямо, обзаведено с мека и модерна мебел, а многобройните екрани дават възможност на участниците да следят едновременно поредица от спортни събития, на които да изпробват познанията си.

07.07.2017 г.

Диана Петкова е 6-та в Европа с нов рекорд за девойки на шампионата по плуване

The Last of usДиана Петкова изравни рекорда на Нина Рангелова на 50 метра свободен стил, като записа време 25.77 секунди по време на финала на дисциплината на Европейското по плуване за юноши и девойки в Нетаня, Израел. Така 17-годишната пловдивчанка се класира на 6-о място, а резултатът е ново върхово постижение за девойки-старша възраст. В последния ден на шампионата Диана остана на 2 стотни от рекорда си на 50 м бътерфлай с 28.83 сек. Така Европейското първенство за нея завърши и с още един рекорд за старша възраст на 100 метра бътерфлай от 1:02.97 мин. и 32-о място, , както и с 57.15 сек и 20-о място на 100 метра свободен стил.

03.07.2017 г.

Диана Петкова постави рекорд на 100 метра бътерфлай

The Last of usДиана Петкова - Спортен талант на Еврофутбол, постави нов национален рекорд за девойки старша възраст на 100 метра бътерфлай по време на Европейското първенство по плуване за юноши и девойки в Нетаня (Израел), което се провежда до неделя.

30.06.2017 г.

Новини

The Last of usСтоличанин грабна 2 629,59 лева с предвиждане за 4 мача в права колонка, единият от които е успеха на Левски срещу Сутиеска в Лига Европа, а другият е полуфинала за Купата на Конфедерациите Германия – Мексико.

Три стотни не достигнаха на Диана Петкова за полуфинал на Европейското по плуване

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Диана Петкова остана на стотни от полуфиналите на 100 метра свободен стил на Европейското първенство по плуване за младежи и девойки в Нетаня, Израел. Другият ни Спортен талант в Израел – Петър Божилов, финишира за 4:01.87 мин. на 400 м свободен стил, което му отреди 33-о място в дисциплината в първия ден от надпреварата. След историческия първи медал – бронз от Световно първенство по таекуондо на Владимир Далаклиев, Митко Джорджев бе на 10 секунди от класиране в третия кръг на надпреварата в категория до 63 кг.