Еврофутбол: Новини

•     Водещи новини
  •     Архив новини
  • Спортните таланти на публиката Стоянов и Сръндев получиха чекове от Еврофутбол

The Last of usБиатлонистът Кристиян Стоянов от Берковица и триатлонистът Александър Сръндев от София получиха своите символични чекове на специална церемония в офиса на Еврофутбол. Двамата спечелиха съответно първо и второ място в конкурса "Спортен талант на публиката", който се проведе от 04.06. до 17.06.2018 г. В него се включиха 82 спортисти, които кандидатстваха по програма "Спортни таланти" на Еврофутбол за 2018 г., но не получиха финансиране по-рано през годината.

04.07.2018 г.

Рапърът 100 кила спечели награди от Еврофутбол

The Last of usПопулярният рап и хип-хоп изпълнител и музикален продуцент от Варна - 100 Кила, отговори на въпроси на футболна тема и спечели награди в букмейкърския пункт на Еврофутбол на ул. "Ивац" 14 в квартал "Трошево" – Варна.

02.07.2018 г.

Талантът на Еврофутбол Иван Банчев е трети в Европа по стрелба с лък за кадети

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Иван Банчев спечели бронзов медал в олимпийския стил рекърв, след като завърши трети на Европейското първенство по стрелба с лък за кадети в гр. Патра – Гърция. Вижте постиженията и на другите спортни таланти на Еврофутбол.

Изобилие от награди за играчи на Еврофутбол във Варна

The Last of usИзобилие от награди изненада приятно участници на „Еврофутбол“ във Варна и региона. Присъстващите на място в пунктове на букмейкъра спечелиха шапки, ключодържатели, грил сетове и футболни топки, след като отговориха на правилно на въпроси на футболна тема. Акцията е част от промоция на букмейкъра по морето, която продължава до края на Мондиала (15 юли 2018 г.).

28.06.2018 г.

Участници на Еврофутбол ликуваха с Аржентина на мача с Нигерия

The Last of us14 играчи на Еврофутбол изпитаха усещането да гледат на живо решителния сблъсък между Аржентина и Нигерия и да преживеят емоциите, сълзите, възторга, екстаза и очарованието на феновете по трибуните както по време на мача, така и след като отборът на "гаучосите" се пребори за достигане на осминафиналите от Световното първенство по футбол!

27.06.2018 г.

Антонио Иванов е Балкански шампион на 200м

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Антонио Иванов стана балкански шампион на 200 м за юноши на Балканското първенство по лека атлетика под 20 г. в Истанбул - Турция. Той спечели златния медал с постижение от 21.17 сек., което е негов личен рекорд и покрит норматив за световното първенство за юноши и девойки в Тампере - Финландия. Антонио покорява титлата в тази дисциплина за втора поредна година, след като през 2017 г. също завърши първи на 200 м на младежката Балканиада. Талантът на Еврофутбол взе и сребърен медал на 100 м, след като финишира наравно със Сотирис Карагканис от Гърция. След дълго разчитане на фотофиниша представителят на южната ни съседка бе определен за победител с преднина от само 6 хилядни от секундата (времето, записано за Караганис, беше 10.904 сек. срещу 10.910 сек. за Антонио Иванов).