• Софиянец разби Джакпот 13 и грабна над 20 500 лева

The Last of usСофиянец позна 13-те срещи от Джакпот 13 и грабна 20 512,62 лева в неделя. От тях 6011,62 лева са от коефициенти, а 14 501 лева са от Джакпота. Той е избра система 3 тройни + 7 двойни + 3 твърди знаци, като сумата на талона е 345,60 лева.

21.05.2019 г.

Спортният талант - Тихомир Иванов е трети в Гран При в Осака

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол– Тихомир Иванов, спечели трето място в скока на височина в първия си старт за летния сезон. Иван Банчев грабна сребърен медал на Европейската купа по стрелба с лък. В събота, 18.05.2019 г. две от нашите таекуондистки – Радина Борисова и Александра Георгиева, спечелиха златните отличия от турнира "Херея Трофи". Михаела Чепишева достигна до 1/4-финалите на сингъл при девойките на международния турнир по бадминтон за юноши и девойки Adria International.

20.05.2019 г.

Александър Сръндев с требъл като "Спортен талант на публиката"

The Last of usБезпрецедентен требъл спечели Александър Сръндев, след като за трета поредна година спечели допитването за "Спортен талант на публиката" на Еврофутбол. 21-годишният столичанин, който се състезава основно в триатлона, но участва и в състезания по плуване и лека атлетика, водеше почти през цялото време на допитването, като преди седмица сдаде за няколко дни първата позиция. Въпреки това, Алекс триумфира с 609 вота.

Интервюта с новите Спортни таланти на Еврофутбол - част VI

The Last of usДойде време да представим още двама от тазгодишните Спортни таланти на Еврофутбол. Това са шахматистката Нургюл Салимова и Димитър Исаев – състезател по скокове във вода. Ето и техните очаквания за настоящия сезон.

17.05.2019 г.

Васил Власов и Александър Сръндев в битка за "Спортен талант на публиката"

The Last of usЛекоатлетът Васил Власов и триатлонистът Александър Сръндев водят оспорвана битка в челото на гласуването за "Спортен талант на публиката", което Еврофутбол провежда на сайта си talanti.eurofootball.bg от 3-ти май. До края на допитването остават 4 дни, като крайният срок е до 24:00 ч. на 19.05.2019 г. – неделя.

16.05.2019 г.

Станимир Халаджов и Рангел Кацарски 8-ми на СК по гребане

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол – Станимир Халаджов и партньорът му на двойка скул Рангел Кацарски завоюваха второ място във финал "Б" на завършилата през уикенда в Пловдив Световна купа по гребане за мъже и жени. Георги Цурев със сребро и бронз от Балканиадата по плуване. Вижте постиженията и на другите спортни таланти.