Еврофутбол: Новини

•     Водещи новини
  •     Архив новини
  • Златни и сребърни медали за таланта на Еврофутбол Петър Божилов

Златни медали в няколко дисциплини спечели спортният талант на Еврофутбол Петър Божилов на националния турнир по водно спасяване - Камчия. Той финишира първи на 400 м плуване в открити води, извличане на манекен 50 м, 200 м плуване под препятствия и стана номер едно в генералното класиране при мъжете.

Петър Божилов на националния турнир по водно спасяване - Камчия
    Петър Божилов - плувен маратон "Несебър"

На друго събитие от седмицата – плувен маратон "Несебър", Петър завърши втори след европейския финалист Антъни Иванов. Дистанцията на състезанието беше около 900 м.